tren 0(342) 324 01 55 Pzt - Cmt 08:00 - 18:00 2.Org. San. Bölgesi Celal Doğan Bulvarı No:23 Başpınar/Şehitkamil/GAZİANTEP

Keskin Group Aydınlatma Elektrik Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

          2008’den bu güne gelen bir süredir Elektrik Taahhüt Sektöründeki Keskin Mühendislik firma ünvanımız Keskin Group Aydınlatma ve Elektrik olarak güncellenmiştir. Kuruluşundan itibaren her geçen gün deneyimli kadrosunu, iş kapasitesini genişleterek ve daha da profesyonelleşerek devam eden sürecimizde şirketimizin 2500 metrekarelik yeni yerleşkesiyle ve 40+ tecrübeli kadrosuyla müşterilerimizin endüstri tesislerini anahtar teslim, tasarım, montaj, test ve devreye alınma işlerine çok daha iyi hizmet sunacağımızı düşünüyoruz.

           Satış ve pazarlama departmanımızı 2020 yılının başında, taahhüt ve proje tarafımızda edindiğimiz tecrübeler ışığında aktif hale getirdik. Konusunda tecrübeli takım arkadaşlarımızı bünyemize katarak doğru, hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı amaç edindik.

           Kalite, pazar payı, maliyet, güvenirlilik, satış öncesi ve sonrası hizmetler gibi rekabetin temel koşullarının bir çatı altında toplanması için verdiğimiz çaba, hak ettiğimiz yere gelmemizi sağlamıştır.

           Teknik birikimlerimiz attığımız sağlam temellerin var oluş noktasıdır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde mühendislik birikiminin önemi kuşkusuz çok büyüktür. Referanslarımız gurur kaynağımızdır.

            2008 yılından bu yana ödün vermeden sürdürdüğümüz politikamızı, ilk günkü heyecan ve ilkelerimizle geliştirerek büyümeye devam ediyoruz.